HARRAN BELEDİYE BAŞKANINI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

Cumhur İttifakı’nın adayı Mahmut Özyavuz bilindiği üzere ezici bir çoğunlukla Harran’da belediye başkanlık seçimlerini kazanmıştı. Geldiği ilk günden beri vurgunculara talancılara geçit vermediği için şer çetesinin her zaman hedefinde olan bir başkan.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, sosyal medya hesabından verdi veriştirdi. Cumhur İttifakına laf söyleyen bazı şahıslara yönelik ateş püsküren Başkan Özyavuz, şu ifadelere yer verdi;

“Nasılsa geleceksin bakayım yanında gezdirdiğin çakallar, kontörcüler, dümbükler, tefeciler seni kurtaracak mı? Teneke, alçak, dürzü yıllardır işgal ettiğin makamı kirletiyorsun. Bölgenin hangi sorununu çözdün şerefsiz kripto fetocu Etekli hışırlı sen misin cumhur ittifakına saldıran it…

İt ürür kervan yürür…”

Kırsal merkez ayrımı yapmadan hizmetlerine devam eden Mahmut Özyavuz, bu temposuna Büyükşehir Belediyesini de katınca Harranlıların yıllardır özlediği hizmeti ayaklarına getirdi. Demek ki bu çete hala Haranlı’ya hizmet gitmesini istemiyor ve bu konuda Mahmut Özyavuz’un önünü kesmeye çalışıyor. Mahmut Özyavuz her zaman kartlarını açık oynayan ve Harranlı’nın menfaatine uygun ne varsa onu yaptığı için halk desteğini alan bir başkan.

Harran Belediye başkanı genelde sakin mütevazı mizaçlı gençle genç çocukla çocuk ulan bir insan. Öyle ki Harranlı gençler kendisine taktığı lakapta “genç başkan bereketli Harran” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir