ÇİRKİN İDDİALARA EKİNCİ’DEN CEVAP GELDİ

Bugün Urfa’nın gündemine oturan bir haberde Eyyübiye Belediyesi’nin eski başkanı Mehmet Ekinci’nin yabancı uyruklu bir kadınla aşk yaşadığı ve bu aşkın bitmesinden sonra Ekinci’nin kadını tehdit ettiği yazıldı.

Ortaya atılan çirkin iddialarda mesajlaşmaların olduğu ekran fotoğrafları paylaşıldı. Eski Başkan Ekinci, haberin gündeme düşmesinden sonra sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu;

“Eğer gerçeği merak ediyorsanız dostlar; böyle bir sohbetim olmadı olamazda. İşine geldiği için malzeme yapanları da Allah’a havale ediyorum. Yargıya müracaatımızı hem iddia edenler, hem de bu iftirayı yayanlar ile ilgili yaptık. Bu arada İngilizcem 3-5 kelimeyi geçmez. Selametle.”

Ne Olmuştu?

Günboyu Haber’de yer alan iddialarda şu ifadelere yer verildi;

Şanlıurfa Eyyübiye eski Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’den yabancı sevgilisine ölüm tehdidi

Evli ve 5 çocuklu AKP’li eski belediye başkanı Mehmet Ekinci’nin yabancı sevgilisini ölümle tehdit ettiği ortaya çıktı.

Şanlıurfa’nın en büyük ilçelerinden olan Eyyübiye’de 2014-2019 yılları arasında Belediye Başkanı olarak görev yapan evli ve 5 çocuklu Mehmet Ekinci’nin yabancı sevgilisine yönelik ölüm tehditleri içeren mesajları ortaya çıktı.

“AŞKTAN ÖLÜM TEHDİDİNE”

Sosyal medya hesabından tehdit mesajlarını paylaşan Nour Liliya isimli kadın “Aşktan ölüm tehdidine. Her şey işle ilgliydi. Politikacı olmak kanunların üstünde olduğun anlamına gelmez.” ifadelerini kullandı.

“SEN VE SEVDİKLERİN ARTIK ÖLDÜN”

Ekinci’nin attığı mesajlarda “Hayatımın sonuna kadar senin ve sevdiklerinin peşinde olacağım. Hayatın ve sevdiklerin tehlikede şimdi. Sen ve sevdiklerin artık öldün.” diye tehdit mesajları attığı görülüyor.

GÜNBOYU’NA KONUŞTU

Ölüm tehditleri alan Nour Liliya, Günboyu’na yaptığı açıklamada bu konunun hassas bir mesele olduğunu ve avukatlarıyla görüştükten sonra gerekli işlemleri başlatacaklarını söyledi.

İŞTE O MESAJLAR:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir