Başkan Soylu’dan ‘Yeni Yıl’ Mesajı

Yine geride bıraktığımız yıl içerisinde ülkemizin birçok ilinde orman yangınları, deprem ve sel felaketleri yaşadık. Ülke olarak birlik ve beraberlik şuuru içerisinde bu zor günlerin üstesinden gelmeyi başardık.
2021 yılı içerisinde başta Cumhurbaşkanlığımız ve ilgili bakanlıklarımız olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlar, yerel yönetimler olarak bizler her türlü tedbiri alarak salgınla mücadelede dünyaya örnek olduk. Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha da anlam kazandığı, umudun çoğaldığı yeni beklenti ve başlangıçlar anlamına gelmektedir. Öncelikle 2022 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için yaşadığımız salgının sona erdiği bir yıl olmasını, ülkemizde ve tüm dünyada barışa, kardeşliğe, dostluğa, birlik ve beraberliğe vesile olmasını temenni ediyorum.”
Göreve geldiklerinde içlerinde taşıdıkları hizmet etme aşkının ilk günkü heyecanla 2022’de de devam edeceğini belirten Başkan Soylu, “Demokrasi ve özgürlük anlayışı, kalkınma ve refah parolasıyla 2023 hedeflerine ilerleyen Türkiye’de 2023 hedeflerine hazır bir Ceylanpınar için imkânsız denilenleri mümkün, hayal edilenleri gerçek yapma gayretimizden asla geri adım atmayarak, bu azim ve kararlılıkla gece gündüz çalışacağız. Allah yeni yılda ilçemiz Ceylanpınar’ı daha yaşanabilir bir kent yapma mücadelemizde bizlere güç kuvvet versin. ” dedi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir