Engelli Dostu Başkan Soylu, Sporculara Moral ve Destek Verdi

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde mücadele eden Engelsiz Ceylanlar ve Beşiktaş’ın maçına katıldı. Karşılaşmaya Belediye heyetiyle birlikte tam kadro katılan Başkan Soylu, tribünden maçı takip ederek sporculara moral ve destek verdi.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginin 9. haftasında Ceylanpınar temsilcisi ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Ceylanpınar temsilcisinin ev sahipliğinde karşılaşma Ceylanpınar Spor Salonu’nda gerçekleşti. Deplasman Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ev sahibi Ceylanpınar temsilcisini 33 sayı üstünlükle sahadan galibiyetle ayrıldı.
Her fırsatta engellilerle bir araya gelen ve engellilerin sorunlarını kendine şiar edinen Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, basketbol karşılaşmasını tribünden takip etti. Sporculara moral ve destek vermek amacıyla katılan Başkan Soylu, karşılaşma sonunda Ceylanpınar ve Beşiktaş takım sporcularını mücadelelerinden dolayı tek tek tebrik etti.
Göksel; Engelsiz Başkan Soylu’ya Binlerce Kez Teşekkür Ediyoruz
Bütün Bedensel Engelliler adına Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’ya teşekkür eden Beşiktaş Bedensel Engelliler Spor Şubesi Genel Menajeri Erdem Göksel,’’ Beşiktaş kulübü olarak Belediye Başkanımız sayın Feyyaz Soylu’ya hem misafirperverliği hemde Urfa Ceylanpınarlı kardeşlerimize vermiş olduğu spora olan desteğinden dolayı Engelsiz Başkan’a binlerce kez teşekkür ediyoruz’ ’dedi.
Başkan Soylu; Her İki Kulübünde Gönlümüzde Yeri Var
Her iki takımın gittiği her yer galibiyetle dönmelerini ümit ettiğini belirten Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu,’’Her zaman için sahada mücadeleci bir performans bekliyorum. Ceylanpınar Spor kulübü ile Beşiktaş kulübü arasında herhangi bir fark yoktur. Her iki kulübünde gönlümüzde yeri var. Her iki takımda bizim kulüplerimizdir. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Takımlarımızın gittiği her yerde galibiyetle dönmelerini ümit ediyor, başarılar diliyorum’ ’dedi.
Süper lig karşılaşmasına Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Ak Parti ilçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin, Belediye Meclis Üyeleri Naif Karataş, Adil Yıldırım, Ümit Bilgin, İbrahim Almaz, Aziz Caymaz, Abdülkadir Akgeyik, Cuma Barutçu, İshak Uğur ve Erhan Bayol’un yanı sıra mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir