Ceylanpınar’da Ekipler Seferber Oldu

Doğu ve Güneydoğu’yu etkisi altına alan kar yağışı Ceylanpınar’da da etkili oldu. Gece saatlerinde başlayan kar yağışı öğle saatlerine kadar etkisini gösterdi. Ceylanpınar kar beyaza bürünürken okulların tatil edilmesiyle birlikte sokaklar kartopu oynayan çocukların cıvıltısı ile şenlendi.

Vatandaşlar kar keyfini sürerken Ceylanpınar Belediyesi de kar yağışının başlaması ile birlikte ilçe genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başladı. Sabahın erken saatlerinden itibaren karla mücadele eden ekiplere Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu eşlik etti. Ana cadde ve ara arterlerde kar küreme ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, kapanma ihtimali olan yolları bizzat denetleyerek ekiplere talimat verdi.

Başkan Soylu; Sabah’ın Erken Saatlerinden İtibaren Ekiplerimizle Sahadayız

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Günler öncesinden meteorolojiyi takip ederek bugün kar yağacağını tahmin ettik. Sabah’ın erken saatlerinden itibaren bütün ekiplerimizle birlikte sahada ayaktayız. İlçemize hizmet vermeye hazırız. Fen İşleri ve Destek Hizmetleri Müdürümüz Adnan Daşkıran ve ekibiyle birlikte sabahın erken saatlerinden itibaren sahadayız. Destek Hizmetleri, Fen İşleri ve Zabıta Müdürlüğümüzde görevli tüm personelimiz sahada özverili çalışmalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ ’dedi.

Başkan Soylu; Tedbirimizi Olağan Üstü Aldık, Vatandaşlarımızın Hizmetindeyiz

Ceylanpınar’da etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların sorunlarla karşılaşmamaları için uyumadıklarını belirten Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Hiçbirimiz uyumadık. İlçemize hizmet vermekten şeref onur duyuyoruz. Biz kar yağışına alışmadığımız için tedbirimizi olağan üstü aldık. Şu anda hem küreme hemde tuzlama çalışmalarımız şehir merkezinde devam ediyor. Buradaki çalışmalarımızın ardından karayollarımıza ait olan kavşaklarımızda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımıza önerimiz mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamalarını rica ediyorum. Yola çıkan vatandaşlarımız ise bir sorunla karşılaşmaları durumunda bizlerle iletişim kurmalarını rica ediyorum. Elimizden geldikçe sahada olmaya devam edeceğiz. ‘’ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir