Başkan Soylu Engelli Vatandaşa Hediye

Başkan Feyyaz Soylu; “Engelli Vatandaşlarımızın Hayatlarını Kolaylaştırıyoruz.”

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yürüyemeyen Avaş Kaska’ yı evinde ziyaret ederek akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle belden aşağısı tutmayan Avaş Kaska’yı Seydo Atilla Mahallesindeki evinde ziyaret eden Başkan Soylu, Avaş Kaska’ ya Akülü Tekerlekli Sandalye hediye ederek yüzünün gülmesini sağladı. Başkan Soylu, “Tüm gücümüzle Engelli Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylıkla sürdürebilmeleri için Çalışıyoruz, çalışmalarımızı da devam ettiriyoruz”

Başkan Soylu; “Ceylanpınar Belediyesi olarak her alanda sosyal projeler üreterek toplumsal farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz. Engelli vatandaşların sokağa daha rahat çıkması ve günlük hayatlarında sıkıntı yaşamaması adına tekerlekli sandalye ve akülü araç yardımlarına önem veriyoruz”

“Belediye ekiplerimizin ulaştığı Avaş Kaska bizden tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Bizde Avaş Kaska’nın hayatını bir nebzede olsa kolaylaştırabilmek adına kendisine Akülü Tekerlekli Sandalye hediye ettik.” dedi.

Avaş Kaska ise ” Uzun zamandır dışarıya çıkamıyordum. Artık gönül rahatlığıyla dışarı çıkabileceğim, Başkanımız mağduriyetimizi görerek sesimize kulak verdi. Bu akülü tekerlekli sandalyenin gelmesiyle bundan sonra gönül rahatlığıyla birçok işimi kendi imkanlarımla yapacağım. Başta Ceylanpınar Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu ya ve Emeği geçen herkese, Engellilere karşı göstermiş oldukları bu hassasiyetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir