BAŞKAN EKİNCİ’DEN EĞİTİME BÜYÜK KATKI

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Eski Belediye binasını eğitim yuvasına çevirdi.

Öğrenciler ve eğitim için artık adım atmak yerine koşmaya başlayan Başkan Ekinci, eğitime kazandırdığı merkezde öğrenciler için yaptıklarıyla da Türkiye’de bir ilke daha imza atmış oldu.

Viranşehir Belediyesi ve İlçe Milli eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik Destekleme ve Yetiştirme kurslarına devam eden öğrenciler ve kurs Müdürü İsmail İper Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye desteklerinden dolaya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Öğrencilerin ışık dolu yarınları için elinden gelen bütün çabayı gösterdiğini vurgulayan Ekinci, “Eğitimin olmadığı bir yerde başarı yakalanamaz. Viranşehir Eski Hizmet binamızı Belediye ETÜT Merkezi biz eğitim yuvasına dönüştürdük. Lise son sınıf öğrencilerini üniversiteye hazırlanmaları için Milli Eğitim ile görüştük.

Tüm branşlarda öğrencilerimize destek verecekler. Bu çocuklara vatana ve millete iyi bir evlat olmaları için elimizden gelen desteği vereceğiz. Eğitime bir hizmet kazandırdığımız için ben çok mutluyum. Eğitim varsa gelecek var.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir